میزبانی مسئولین مدرسه دخترانه مفید از نوگلان روزه دار موسسه کرامت

مسئولین مدرسه دخترانه مفید در تهران در روز پنج شنبه مورخ 9/3/98 میزبان سفره افطاری نوگلان روزه دار موسسه خیریه کرامت بودند.
به گزارش مسئول فضای مجازی واحد مددکاری، در راستای دعوت خیر ارجمند از نوگلان روزه دار و تحت پوشش موسسه کرامت، پیگیری های لازم در خصوص هماهنگی مدعوین و آمادگی جهت استقبال از دعوت میزبان محترم توسط واحد مددکاری و مسئول مشارکت های موسسه صورت پذیرفت. لذا کلیه مدعوین( از جمله دانش آموزان چهارم تا ششم ابتدایی به همراه مدیرعامل، مسئول مشارکت ها و واحد مددکاری و رابط مددکار مدرسه ابتدایی) در روز پنج شنبه مورخ 98/3/9
 از ساعت 17:30 جهت اعزام به مدرسه دخترانه مفید حضور به هم رسانیدند. مراسم اختصاص یافته برای مدعوین از ساعت 19 در مدرسه آغاز گردید و بچه ها با افزایش انرژی و اشتیاق افزون تر پس از انجام بازی های مهیج و سرگرم کننده و کاردستی های هنری به استقبال اذان و صرف افطار رفتند. پس از صرف افطار نیز میزبانان محترم با هدیه های ویژه به بچه ها، آنها را به سمت خانه هایشان بدرقه کردند. همچنین یک عکس یادگاری دسته جمعی از بچه ها تهیه شده بود و به همه نوگلان از طرف میزبان عزیز هدیه داده شد.
خادمین کرامت از همه نیکوکاران عزیز که با عنایت به شادی دل های کودکان نیازمند تلاش می کنند، قدردانی می نمایند.
در پناه حضرت حق سلامت و سربلند باشید.

 
   1398/3/13 10:03